یکشنبه 1 اردیبهشت 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بارويكرد پيشگيري از آسيب هاي فردي و اجتماعي/
کارگاه آموزشی مشاوره‌ای با عنوان "آگاهي‌ها و مهارت‌هاي قبل و بعد از ازدواج" برگزار شد.

به همت بنیاد نخبگان استان گلستان و با هدف توانمند‌سازی مستعدین برتر در زمینه مهارت‌‌های زندگی، کارگاه آموزشی مشاوره‌ای با عنوان "آگاهي‌ها و مهارت‌هاي قبل و بعد از ازدواج" به مدت 9 ساعت در آبان ماه سال جاری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان گلستان، در راستای توانمندسازی جامعه نخبگانی و بارويكرد پيشگيري از آسيب هاي فردي و اجتماعي، کارگاه آموزشی مشاوره‌ای با عنوان "آگاهي‌ها و مهارت‌هاي قبل و بعد از ازدواج" با حضور مستعدین برتر استان در مرکز مشاوره راستین گرگان برگزار گردید.
این دوره با تدریس و راهنمایی آقای دکتر بختیاری سعید، در دو بخش کارگاه آموزشی و مشاوره حضوری برگزار شد. در کارگاه آموزشی مباحثی همچون انتخاب همسر و معیارهای آن؛ دوران آشنایی، باید ها و نباید ها؛ عقد و سال اول زندگی، مهارت مهرورزی؛ ویژگی های یک ازدواج موفق؛ مسائل همسران و تداوم زندگی موفق ارائه گردید.
در بخش مشاوره هر یک از شرکت کنندگان به مدت 45 دقیقه به صورت فردی به دریافت مشاوره پیرامون مباحث مطرح شده پرداختند.
گفتنی است كارگاه هاي آموزشي مشاوره برنامه اي است كه با هدف پيشگيري از آسيب‌هاي فردي و اجتماعي، ارتقاي سطح سلامت روان و كسب مهارت‌هاي زندگي، توسط دفتر مشاوره و ارتباط با اجتماعات نخبگاني معاونت فرهنگي بنياد ملي نخبگان كشور طراحي و تدوين شده است.

تاریخ انتشار : 1397/08/09
کد : 128
تعداد بازدید: 70

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601