یکشنبه 1 اردیبهشت 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

رئیس بنیاد نخبگان استان گلستان
فعالیت نخبگانی از نخبه بودن مهم‌تر است

در راستای ترویج فرهنگ کتاب، مسابقه کتاب‌خوانی با محوریت سیرت امام هشتم (ع) به‌صورت ویژه برای جامعه نخبگان استان گلستان برگزار گردید و برگزیدگان روز سه‌شنبه 3 مهرماه سال جاری هم‌زمان با هفته دفاع مقدس مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان گلستان، ابوالقاسم خزاعیان، رئیس بنیاد نخبگان استان گلستان، ضمن اشاره به جایگاه کتاب و کتاب‌خوانی در دین مبین اسلام خاطر نشان کرد: اولین آیات الهی تأکید بر خواندن داشت و این امر، اهمیت موضوع کتاب‌خوانی را نشان می‌دهد.
ایشان افزود: ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی حتماً باعث رشد فرهنگی در جامعه می‌شود و اشاعه ثمرات کتاب‌خوانی باید در دستور کار نخبگان به‌عنوان پیشتازان و سفیران این عرصه باشد تا شاهد رشد کشور در تمامی عرصه‌های فرهنگی باشیم.
خزاعیان در ادامه سخنان خود گفت: فعالیت نخبگانی از نخبگی بسیار مهم‌تر است و قطعاً اثربخشی این فعالیت‌ها در جامعه مورد انتظار است.
گفتن است در این دور از مسابقات کتاب‌خوانی بیش از 40 نفر از مستعدین برتر بنیاد نخبگان استان به رقابت پرداختند و در پایان خانم‌ها فریبی و ابرقویی و آقایان صادقی، جبله و مشکور به‌عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

تاریخ انتشار : 1397/07/03
کد : 119
تعداد بازدید: 45

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601