یکشنبه 1 اردیبهشت 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

جشنواره اهدای جایزه کارآفرینی خیرین علم و فناوری بنیاد نخبگان استان گلستان برگزار می شود

ششمین جلسه شورای خیرین علم و فناوری بنیاد نخبگان استان گلستان با هدف برنامه ریزی جهت برگزاری جشنواره اهدای جایزه کارآفرینی، روز شنبه مورخ 11 آذر ماه سال جاری در محل این بنیاد برگزار گردید.


ابوالقاسم خزاعیان، رئیس بنیاد نخبگان استان گلستان با بیان اینکه نیاز امروز کشور اشتغال زایی دانش بنیان می باشد، خاطر نشان کرد: می بایست زمینه و بستر انجام عمل خیر در حوزه اشتغال و کارآفرینی دانش بنیان ایجاد گردد و شورای خیرین علم و فناوری یکی از بهترین این ظرفیت ها در استان می باشد.

ایشان ضمن تاکید بر اهمیت جایزه کارآفرینی و اثرات فرهنگی این حرکت خیر، خواستار توجه ویژه همه بخش های خصوصی و دولتی، به ویژه متولیان این حوزه، به گسترش علم و حمایت از مستعدین کم برخوردار شد.

خزاعیان در پایان سخنان خود از سایت خیرین علم و فناوری به نشانی www.khayerin-bmn.ir که توسط خیرین استان طراحی و راه اندازی شده بود، رونمایی کرد.

جواد نظری، نماینده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان، ضمن تاکید بر لزوم گسترش هر چه بیشتر علم و فناوری از حمایت تسهیلاتی کمیته امداد استان از جشنواره جایزه کارآفرینی تا سقف 100 میلیون ریال خبر داد.

در ادامه این جلسه، طرح های ارسال شده به دبیرخانه جشنوراه بررسی شد و تشکیل کمیته علمی، متشکل از متخصصین در حوزه های مرتبط با طرح های ارسال شده، مورد تصویب قرار گرفت.

حمایت از طرح های منتخب، متناسب با اولویت آنها و با توجه به نظرات کارگروه علمی و اعضای شورا و برگزاری جشنواره اهدای جایزه کارآفرینی گلستان در تاریخ 25 آذر ماه همزمان با روز پژوهش از دیگر مصوبات این جلسه بود. همچنین برگزاری نشست مشترک در راستای جذب حمایت ها از مهمترین پیشنهادات مطرح شده در این جلسه بود.

تاریخ انتشار : 1396/09/26
کد : 26
تعداد بازدید: 205

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601