بوت کمپ تخصصی هوش مصنوعی و فناوری‌های دیجیتال

بوت کمپ تخصصی هوش مصنوعی و فناوری‌های دیجیتال در قالب مسابقات طرح شهید بابایی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ اسمارتک با همکاری بنیاد ملی نخبگان و ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی، بوت کمپ تخصصی هوش مصنوعی و فناوریهای دیجیتال را در قالب مسابقات طرح شهید بابایی برگزار می‌کند.

SmarTech یک بوتکمپ ترویج، رشد و نوآوری با محوریت هوش مصنوعی و فناوری‌های دیجیتال است که عموم دانشجویان، فارغالتحصیلان، افراد جویای کار و علاقه‌مند به این حوزه را مخاطب قرار می‌دهد.

هدف از این بوت کمپ، افزایش مهارت‌های کاربردی و عملی و تجربه حل چالش‌های موجود در صنعت و همچنین کمک به تیم‌های نوپا جهت گسترش فعالیت‌های خود در حوزه هوش مصنوعی و فناوری‌های دیجیتال استخروجی این بوتکمپ، تیمها و افراد توانمند و آماده برای ورود به مرحله استخدام، تیم‌های فناور و راه‌اندازی استارت‌آپ است.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، 10درصد شرکت‌کنندگان برتر وارد مرحله رشد شده و شرایط حمایت جهت راه‌اندازی کسب‌وکار دانش‌بنیان و حمایت‌های شتاب‌ده‌ی مرکز را کسب می‌کنند؛ همچنین به‌عنوان گروه وندور برای انجام پروژه‌های تحقیقاتی و نیازهای صنعت در اولویت مجموعهSmartech قرار می‌گیرد.

سایر نفرات نیز براساس حداقل عملکرد قابلقبول وارد مرحله پیشرشدSmartechشده و بر روی چالش قبلی یا چالشی جدید فعالیت خواهند کرد و در همه زمان‌ها از حمایت مشاوره‌ای مرکز تا رسیدن به سطح رشد برخوردار خواهند بودعلاوه بر آن، امکان استفاده از یک سری قابلیت‌های دیگر نظیر دسترسی به سطحی از آموزش‌های عمیق‌تر تخصصی و مشاوره‌ای را خواهند داشت.

ثبت شرکت دانش‌بنیان با استفاده از محصول فنّاورانه به‌دست‌آمده، جذب سرمایه‌گذار و تجاری‌سازی محصول تولیدشده توسط تیم‌ها، حمایت‌های مشاوره‌ای و علمی توسط گروه علمی و منتورینگSmartech، ارزیابی مهارت‌های به صورت رقابتی در میان افراد با مهارت مشابه، معرفی به شرکت‌های دانش‌بنیان مهارت‌های کسب‌شده، از مهمترین مزایای شرکت در این برنامه است.

علاقه‌مدان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام به سامانۀ https://evand.com مراجعه کنند.


تاریخ انتشار : 1400/04/07
کد : 20262
تعداد بازدید: 77